ورود به اکانت

افراد مشغول به کسب و کارهای خانگی

مشاغل خانگی یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای کسب درآمد پرسود می باشد که هم در کاهش بیکاری و فقر در جامعه تاثیر خوب و مثبتی دارد و هم میتواند زندگی یک خانواده را از حالت فقر یا معمولی بودن به کسب ثروت و آسایش برساند .

مشاغل خانگی پرسود و البته پر درآمد

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت هر چه بیشتر دنیای کسب و کار الکترونیک  مشاغل خانگی طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیار در حال رواج است، این مشاغل بهترین راه افزایش در آمد خانواده ها و مبارزه با فقر و محرومیت و کاهش نرخ بیکاری می باشد و 15 تا 80 درصد نیاز اشتغال 150 کشور جهان را تامین می کند.

شاید در اولین نگاه این مشاغل پر درآمد نباشند اما می بینیم به تدریج چه بسیار خانواده هایی که از فقر و محرومیت نه تنها رهانیده بلکه باعث بهبود و کسب ثروت نیز شده است . در کسب و کارهای خانگی مشارکت تمام اعضای خانواده لازم نیست و تنها فعالیت اقتصادی یک یا چند نفر از اعضای خانواده می تواند به این کسب و کارها رونق بخشد.

اهمیت مشاغل خانگی پردرآمد

کار کردن در خانه کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد چون علاوه بر اینکه افراد بیشتری را به کار مشغول می کند و سطح درآمد را افزایش می دهد سبب افزایش بنیاد خانواده و قرار گرفتن اعضای خانواده در کنار یکدیگر نیز میشود .در اشتغال خانگی، فرد شغل خود را به منـزل می آورد و به جای این که هزینـه هـای زیادی برای اجاره ، خرید ساختمان و یا هزینه های حمل و نقل بدهد، می تواند در منزل ، کـار و شغل خود را به انجام برساند.

در این نوع کسب و کار، ارزش افزوده کالاها و خدمات تولید شده، نصیب صاحب خانه می شود.در کسب و کار خانگی در وقت صرفه جویی می شود زیرا فرد مجبور به ترک منزل و ساعتها ماندن در شلوغی خیابانها و ترافیک نیست و می تواند با خیالی آسوده و بدون دغدغه به فعالیت اقتصادی در خانه بپردازند.

در کسب و کار خانگی والدین می توانند به جز کسب درآمد در تربیت کودکان نیز موثر تر عمل کنند.

بعد از سپری کردن دوره های ونداد و شناسایی توانایی و استعداد های خود ما به شما کمک میکنیم تا به هر آنچه هدف شماست که میتواند شامل تولید کالا ، خدمات ، آموزش توانایی هایتان به دیگران و یا هزاران بخش دیگری که در اپلیکیشن ققنوس وجود دارد شیاری شوید تا با یک سیستم نوآورانه و پیشرفته که شما را از همان روز اول به درآمد میرساند یزندگیتان را در جریان کسب درآمد ابا آسودگی خاطر و آسایش روحی هموار نمایید  .

پاسخی بگذارید