ورود به اکانت

جدیت در کار لازمه های موفقیت

طراحی سایت

شاید تا به حال به پروژه های زیادی را دیده باشید که کلید خورده اند و شروع پرقدرتی را داشته اند اما به مرور زمان و رفته رفته روند رو افولی را پی گرفته و از حرکت و پیشرفت بازایستاده اند. عوامل زیادی می توانند در این قضیه دخیل باشند اما بی شک مهم ترین آن ها جدیت در کار می باشد. در این مطلب به تاثیر این موضوع خواهیم پرداخت و مواردی را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم در کارهایمان جدی و پر انگیزه ظاهر شویم و آن ها را به انتها برسانیم.

انسان هر تلاشی را که انجام می دهد در راستای رسیدن به هدف، انگیزه و نتیجه کار است. زمانی که احساس بی رمقی و سستی در کار به شما دست داد، به نتیجه کار فکر کنید و انگیزه ای که در ابتدا داشتید. این ها باعث می شود تا مجددا به انرژی لازم دست یابید.

بررسی کردیم که برای رسیدن به نتیجه باید به جدیت کار را پیش برد. برای این امر مواردی را بر شمردیم اما همیشه دقت داشته باشید تا سستی و راکت ماندن هیچگاه برای شما دست آوردی به ارمغان نخواهد آورد. پس محکم و با قاطعیت کار کنید تا از نتیجه لذت ببرید.

شاید بعضی از روزها شما فاقد انرژی کافی برای سپری کردن و رسیدن به اهدافتان را داشته باشید که این امر طبیعی است و برای همه ممکن است این اتفاق بیوفتد اما غیر طبیعی ماندن در این وضعیت است و  همان میشود که بیشتر اشخاص جهان یعنی همان 99 درصدی ها دست از تلاش و ادامه مسیر به سمت رسیدن به اهدافشان و موفقیتشان بر می دارند .

ناپلئون هیل در کتاب معروف خود ، بیاندیشید و ثروتمند شوید ، داشتن اشتیاق سوزان را لازمه رسیدن هر هدفی به نتیجه و بازخورد دانسته است و این نکته بسیار مهم را به ما یادآوری می کند که هر آنچه ما میخواهیم در زندگیمان جاری کنیم و آن را به سر منزل مقصود برسانیم داشتن علاقه و شور و اشتیاق نسبت به آن کار و یا نتیجه ایی است که میخواهد برای ما به ارمغان بیاورد . پس اگر کاری را در روز انجام میدهید که پیوسته در تمامی ایام روز و ماه ها در آن احساس خستگی ، نا امیدی و یا کسلی بیش از اندازه میکنید شاید واقعا شما به آن کار علاقه ای ندارید و یا بیشتر به جای اینکه شما رو به اهدافتان نزدیک کند روز به روز شما را از آن دور و دورتر نیز می کند؟؟؟

دورههای آموزشی گروه گردشگری ونداد به شما کمک میکند تا مسیرهای زندگی خود را قبل از اینکه به اقدام منجر شود مورد آنالیز و پیش بینی های قبل از انجام رسانید تا بیهوده زمان و سرمایه خود را خرج آزمون و خطاهایی که 99 درصد مردم جهان را در باتلاق بی حرکتی و ورشکستگی قرار داده ، شما نیوفتید …

با ما و همراهان ما در ونداد زندگی را به سبک خودتان آغاز کنید

پاسخی بگذارید